TB Loader
Avantajları
Kolay ön muhasebe programı

İYİHESAP Kullanmanın Avantajları
5 Yıldızlı ön muhasebe programı

           İYİHESAP benzeri bir sistemi kendi sunucunuzda kurmak isteseniz,

  • 2000 ila 8000 TL arasında bir fiyata masaüstü programı
  • Windows lisansıyla beraber ortalama 8000 ila 10.000 TL ye bir sunucu
  • Sunucu yönetimi için veri işlem personeline veya bir firmadan bakım anlaşmasına ihtiyacınız olacaktır.
           Bu maliyetlerden kurtulmak için; bakım anlaşması yapmayabilir, lisanssız yazılım kullanmayı tercih edebilir, sunucu yerine masaüstü bilgisayar veya laptop ile bu işleri yürütmeye çalışabilirsiniz. Bu tercihler sizi çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda bırakabilir.

Bırakın alt yapıyı biz halledelim, siz günde bir çay parasına kullanın.
 
           İYİHESAP ile entegrasyon ücreti ödemeden, piyasa şartları altında kontör ücretleriyle E-Fatura ve E-Arşiv kesebilirsiniz. Alış faturalarını otomatik işleyebilir, fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. İYİHESAP'la sadece satarken değil, alırken de kazanırsınız. İYİHESAP tedarikçilerinize karşı elinizi güçlendirir.
 
           İnternet aracılığı ile ürün satıyorsanız. İYİHESAP ile hızlı bir şekilde fatura ve kargo fişi yazdırabilir, gelen siparişleri yeni sipariş, kargoya verilen, tamamlanan siparişler gibi başlıklarla adım adım takip edebilir, gelen sorulara cevap verebilirsiniz. Üstelik hiç bir ek ücrette ödemezsiniz.
 
           PAYNET, tek anlaşma ile Türkiye deki tüm bankaların Sanal POS'una sahip olabileceğiniz, BDDK onaylı bir firmadır. PAYNET İYİHESAP Üyelerinden Hesap açılış ücreti talep etmiyor. İYİHESAP ile tamamen ücretsiz bir şekilde PAYNET hesabı açabilirsiniz.
 
           İYİHESAP Türkiye'nin tek tier3 güvenlik sertifikasına sahip Türk Telekom Gayrettepe Sunucu Merkezinde yer alır. Günlük olarak yedeklenir. SSL sertifikasına sahiptir. Dilerseniz eski tarihli bir yedeğe ücretsiz olarak dönebilirsiniz. Bilgisayarınızın arızalanması virüs girmesi veya çalınmasından dahi verileriniz etkilenmez. Web tabanlı yapısıyla son derece güçlüdür.
 
           İYİHESAP'un memnuniyet bazlı bir işleyişi vardır. Sistem kiralama modeliyle programı her han gibi bir kurulum bedeli ödemeden kullanırsınız. Kullandığın kadar öde modeliyle süre satın alır ve İYİHESAP'un tüm imkanlarından faydalanırsınız. İYİHESAP kullanıcılarına yüksek fiyat artışı yapmamayı en baştan beri taahhüt eder.

İYİHESAP Size bir Çok Avantaj Sağlar

Bu Ayrıcalıkta Hemen Yerinizi Alın


0274 614 01 01
destek@iyihesap.netKolay ön muhasebe programı

Kullanıcı dostu ön muhasebe programı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin. Hesaplarınızı İYİHESAP'a taşıyın hafifleyin.


Tıklayın tamamen ücretsiz deneme hesabı açın!